Sausio mėn. vėl toj pačioj Varšuvos "Serakos" studijoj įrašėm naują albumą "Phantom Hunters". Albume 9 dainos, 3 iš kurių jau dabar galit klausyt myspace ir frype. Planuojamas papildomas masteringas, todėl skambesys turbūt keisis. Albumo CD / LP išleis Old School Kids records, LP dar ir Rolling Square records. Old School Kids records taip pat išleis ir DVD filmą apie BORA turą buvusiose Tarybų Sąjungos šalyse. Sekit naujienas :)  
   
 
  Čia galit parsisiūst pilną BORA pasirodymą Dr.Green gimtadienio koncerte klube "New Style", Vilniuj. Montažas: Daliakas. Kameros: Kriste, Micius, Ieva ir Lina. Garsas: Grigas.
 
 

 
 

Jau yra nauji S, M ir L dydžių BORA marškinėliai. Smulkesnė info čia.

 
 

 
 

Vasario 29 d. po 1,5 m. pertraukos BORA atnaujino koncertinę veiklą ir sugrojo pirmą koncertą A.LT alternatyvios muzikos apdovanojimuose. Jau galit pasižiūrėt 3 naujų gabalų video įrašą iš šio koncerto (kameros: Meška, Spyglys, Julka; montažas: Daliakas). Kitas artimiausias koncertas - 2008.03.22 "New Style" klube Vilniuj, 12 Dr.Green metų šventėj su Dr.Green ir Inner Terrestrials [UK]. Žemiau galit perskaityt mūsų į gyvenimą grįžusio būgnininko Daliako laišką.

 
 

 
 

…man visada atrodė, kad geriausia pamoka yra patirtis. Niekada nesupratau pasakymo: “kvailiai mokosi iš savo klaidų, o protingi iš svetimų”, kaip vaikas nesupranta, kas yra ugnis kol apsidegina. Visada rūpėjo, kas slypi dugne, kas slypi toje vietoje, apie kurią tiek daug rašoma ir kuriama. Visa ši kūryba ir jos autoriai man patiko. Ne visi „protingi“ leistų sau tokią prabangą - kelionę į dugną. Nors tiksliai nežinojau kur link judu, bet pasomonėj kryptis buvo aiški. Eilinįkart išsiblaivęs ir atsipeikejęs po zapojaus, išgirdau savo programą. Draugė man pasakė, kad į beviltiškai užduodamą jos klausimą „kodėl tu taip elgiesi?“ aš pagaliau atsakiau „nes noriu pasiekt dugną!“. Taigi tikslas aiškus,  rezultatai taip pat:

atsinaujinus nervinė liga, suplėšyta šlapimo puslė, darbo praradimas, draugų ir aplinkinių nepasitikėjimas bei išsekinimas ir, galiausiai, mylimo žmogaus praradimas. Ramu. Nė velnio nebijau. Galima atsispirt ir kilt. Kaip ten Čiubas dainuoja: “nepargriuves nesikelsi?” Tokia mano pamokos kaina, kaip sakyt, pagal Lapinskį ir pamoka. Tačiau atsirado ir be galo brangi patirtis. Galu gale tapau laisvas nuo norėjimo pakeist  savo praeitį, nes be jos aš nebūčiau kas esu dabar, o užstrigt žemesniam lygyje nebesinori. Jei kitąkart atgimsiu žmogum, tikiuosi, giliai pasamonėj išsaugosiu šią informaciją ir neversiu taip kentėt man brangių žmonių, kad išmokčiau tą pačią pamoką. Taip pat supratau, kad visa tai, prieš ką aš einu, esu aš pats ir mano pasaulis, o ne kažkokia mistinė siena, kurią turiu pramušt. Mylėt save nereiškia būti egoistu, greičiau tai reiškia būt visada įgaliu suprast, būt su kitais  ir jiems bei sau padėt. Iš tuščio juk nieko nepaimsi. Visi žaidžia įvairius žaidimus: kas bankiniko ar dizainerio, kas šeimos nario ar tikinčiojo. Man priimtiniausias punk-rock žaidimas, nes jo požiūris ir taisyklės mažiausiai leidžia tarnaut ir prisirišt prie nereikšmingų dalyku. Pažaiskim.  Saugokit save ir sau brangius žmones.

Su meile ir taika
Daliakas  2008 03 04

 Samaja gja gja gja
!

 
 

 
 

įkrautas naujas video iš 2006 m. BORA pasirodymo latvijos "Zaabaks" festivaly. failo dydis: 447 mb. kamera: jofke. montažas: dalius.

 
 

 
 

naujienų mažai. būgnininkas Dalius po truputį atsigauna po sunkios operacijos,
bet apie koncertus dar nėra ką nė galvot.

 
   
 

lenkiški koncertai tradiciškai praėjo linksmai ir su nuotykiais ;) keletas nuotraukų iš kelionės yra čia. taip pat papildytas senesnių fotkių skyrelis.

 
 

 
 

koncertai Latvijoj praėjo visai linksmai, galit pasižiūrėt foto reportažą :) taip pat jau galit parsisiūst Vacio sumontuotą BORA video iš koncerto Minske 2005 metų pabaigoje.

 
 

 
 

taigi taigi, galiausiai įvyko šiokie tokie puslapio atnaujinimai! pasikeitė ne tik paveiksliukai, bet ir beveik kiekvieno puslapio turinys - patikrinkit ir pamatysit patys. taip pat atsirado naujas daiktas "koncertai", kur męs prašysim jūsų pagalbos, bet apie tai smulkiau pačiame puslapyje.

 

   

 

nors pastaruoju metu Bora koncertinėje veikloje aktyvumu nepasižymi, visą žiemą buvo planuojamas turas per Izraelį kovo mėn., tačiau dėl pačios grupės kaltės planus teko perkelt vasaros pabaigai / rudens pradžiai.

 
 

 
 

vis konkretesnį pavidalą įgauna amžiaus planas "Spit Into Kismet's Face" visame pasaulyje išleist ant 12" vinylo. projekte 100% jau dalyvauja mūsų leiblas Kablio Muzika / Unbeliever, australai Mercy! Mercy! Records, lenkai Trujaca Fala Records, vokiečiai Thrashbastard Records, japonai Acclaim Collective, amerikiečiai Unfun Records ir izraeliečiai Boshet Records. taip pat meksikiečių leiblas patvirtino 2006 pavasarį išleisiąs "Spit Into Kismet's Face" Pietų Amerikai skirtą CD tiražą su tekstų vertimu į ispanų ir portugalų kalbas.

 
 

 
 

artimiausiu metu iš paskutinio turo koncerto Minske filmuotos medžiagos mūsų video gigantas Vacys žada pagamint pora koncertinių video, kartu su jais į puslapį įkrausim ir anoniminių entuziastų gamybos video klipą 'Propaganda'.

 
     
 

NAUJIENOS :: AUDIO :: VIDEO :: TEKSTAI :: VEIDAI :: RELYZAI :: KONCERTAI
NUORODOS
:: KONTAKTAS :: BORA @ MYSPACE :: KABLIO MUZIKA :: VILNIUS HARDCORE